International Montessori School of Prague Reviews (5)

Average Ratings

Overall 4.20
Facilities n/a
Academics n/a
Teachers n/a
Sports n/a
Music & Arts n/a
Science & Tech n/a

Reviewer Nationalities

Not enough review data.

Add Your Review >

How would you rate International Montessori School of Prague?

Reviews from Google

Recent reviews posted on Google.

Google logoRating: 

Dagmar Nováková, a year ago


IMSP is a great place where the teachers don’t play the role of „teachers“ in the traditional way. Instead, they serve as guides for each individual kid on his or her journey to discover how much fun it can be to learn and discover the world where we live. When you attend the class you can see in the kids’ eyes their passion to learn, their ability to cooperate with other kids and adults, and finally the unbelievable easiness of just being in the class. It’s a place where I would love to study myself.

Google logoRating: 

Zaneta Badlikova, a year ago


Great school with a very professional approach - very individual and holistic. It's the school where you are going to see your kids growing into responsible individuals and shining at the same time! Our daughters are loving it.

Google logoRating: 

David Klein, a year ago


Best Montessori in Europe

Google logoRating: 

Martina Ettelová, 4 months ago


O IMSP jsem se dozvěděla náhodou, od mé dlouholeté kamarádky, které na škole měla své dvě děti a básnila o škole pokaždé, když jsme se viděly. S Montessori výukou jsem dosud neměla žádné praktické zkušenosti, nicméně jsem stále víc přemýšlela, kam bude můj nejmladší syn chodit a školka pro něj nebude jen místem, kde ho pohlídají a dají najíst, ale budou ho neustále rozvíjet, učit novým věcem a kde bude v kontaktu s podobně starými dětmi a já se tak dostanu do komunity lidí, se kterými si budu rozumět i mimo školku. Po více než měsíci mohu upřímně říct, že jsem nadšená jak z přístupu učitelů, tak z pokroků, které můj syn (nyní 1,5) každý den dělá. Sám se chce strojit, obouvat, pomáhá mi s domácími pracemi s takovým nadšením, které u svého staršího syna, který chodit do běžné školky, neznám. Reaguje výborně na anglický jazyk, se kterým se před tím nikdy nesetkal, do školky se těší. Líbí se mi, jak s nimi chodí každý den ven, co kreativního každý den vytváří i jak reaguje na říkanky a písničky, které ve třídě každý den slyší. Rovněž rodiče ostatních dětí jsou přátelští a já si umím představit, že v této školce/škole zůstaneme co nejdéle.

Google logoRating: 

Mach Jakub, 8 months ago


Vadi jim ze psi stekaj lidi drzkujou a žabí kvakaj

My Shortlist